Hakkımızda

Vet-RA Profesyonel Evcil Hayvan Bakımı

Vetra Veteriner Kliniği olarak Bursa’ da 30 yıldır çiftlik hekimliği üzerine hizmet verdik, 2016 yılından sonra bünyemize pet hekimliğini de ekleyerek hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Gerek çiftlik hekimliği gerekse pet hekimliği alanında uzman veteriner hekimlerimizle sürekli gelişme gösteren bu meslekte ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli ve doğru bilgiyi sizlerle paylaşmaktayız. Küçük dostlarımızın gerek beslenme gerek koruyucu hekimlik gerekse tedavi yöntemleriyle sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olarak, teknik olanakları üst düzeyde olan kliniğimizle Bursa bölgesindeki tüm hayvan dostlarımıza hizmet sunmaktayız.

Sürekli Yenilenen Teknoloji ve Güncel Gelişmeleri Takip Eden Uzman Kadromuz

Uzman kadromuz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımızla, muayene, teşhis ve tedavilerimizi; laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi gibi endirekt tanı yöntemleri ile daha doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Operatif işlemler, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız. Amacımız; dünya çapında yapılan bilimsel çalışmaları yakından takip ederek dostlarımızın tüm gereksinimlerini karşılayıp, kaliteli ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Hizmetlerimizdeki kalite ve mükemmeliyet, hasta ve hasta sahiplerimizden memnuniyet olarak bizlere geri dönmektedir.

Küçük dostlarımızın gerek beslenme gerek koruyucu hekimlik gerekse tedavi yöntemleriyle sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmak.

Vetra Veteriner Kliniği olarak Bursa’ da 30 yıldır çiftlik hekimliği üzerine hizmet verdikten sonra bünyemize 2016 yılında pet hekimliğini de ekleyerek devam ettik. Hizmetlerimizdeki kalite ve mükemmeliyet, hasta ve hasta sahiplerimizden memnuniyet olarak bizlere geri dönmektedir.

Tüm pet ürünlerini tek tıkla vet-ra.com online alışveriş sitemizden sipariş verebilirsiniz.

1989'dan Beri

1989 yılından itibaren veterinerlik hizmeti dışında diğer hizmetleri de bünyemize kattık.

  • Veterinerlik Hizmeti
  • Pet Hotel ve Bakım Hizmetleri
  • Evcil Hayvan Ürünleri Online ve Yerel Mağaza